هوشمند سازی خانه و ساختمان

هوشمند سازی ویلای مهندس علی قریشی در دماوند 80x80 - هوشمند سازی خانه و ساختمان
هوشمند سازی ویلای مهندس علی قریشی در دماوند
دی ۱۲, ۱۳۹۶

هوشمند سازی خانه و ساختمان

fgfgf - هوشمند سازی خانه و ساختمان

سیستمهای امنیتی در خانه های هوشمند، در سالهای اخیر، پیشرفت بسیار زیادی داشته اند. چنانچه سیستم های امنیتی هوشمند آرتین را با سیستمهای امنیتی قدیمی مقایسه کنیم، میبینیم که سیستم های امنیتی نسل قدیمی دارای پنل های گیج کننده و قابلیتهای محدودی هستند. سیستمهای امنیتی در خانه های هوشمند، بسیاری ایمن تر، پرکاربردتر و مناسب تر می باشند. امروزه با بوجودآمدن تکنولوژی های هوشمند، ویژگیهای بسیار بیشتر و ایمنی بالاتری را در خانه تان تجربه کنید که این امر در گذشته وجود نداشت.
با بکارگیری یک نرم افزار مویابل، وجود یک سیستم هوشمند و پیشرفته و وسایل بسیار زیاد متصل به هم، یک سیستم امنیتی هوشمند که در واقع جزئی از سیستمهای هوشمندسازی ساختمان و خانه هوشمند به شمار میروند، شما را از وضعیت امنیتی خانه تان در هرحالت و در هر جایی، مطلع میسازد. چنانچه بگوییم که سیستمهای امنیتی هوشمند، دیدگان شما را نسبت به خانه تان عوض خواهند کرد، اغراق نکرده ایم.
چنانچه شما نیاز یه یک سیستم امنیتی جدید دارید، و یا اینکه می خواهید یک خانه هوشمند تمام عیار را داشته باشید، ما به شما ۶ دلیل برای استفاده از سیستمهای امنیتی اتوماسیون چکاد می دهیم:

۱) همیشه فعال است:

یک سیستم امنیتی هوشمند کارآمد، فقط برای مواقع اضطراری نیست. سیستم امنیتی قدیمی تنها زمانی کار میکردند که شما آنها را فعال میکردید. در این حالت، چنانچه کسی وارد خانه میشد، سیستم امنیتی فعال میشد که البته با خطای بسیار زیادی همراه بود. یک سیستم امنیتی در خانه هوشمند، به صورت همیشگی و ۲۴ ساعته برای شما کار میکند. این سیستم هوشمند بصورت لحظه ای، شما را از خانه خود و وضعیت آن از طریق پیامک و اینترنت، آگاه میسازد. حتی زمانی که سیستم امنیتی غیر فعال شود نیز، این موضوع به اطلاع شما خواهد رسید. سیستم های هشدار دهنده، شما را از زمان رسیدن فرزندتان مطلع میسازند. همچنین اگر درب و یا پنجره ای در خانه باز شود و یا حتی کشویی از وسایل ارزشمند شما باز شود، شما از این موضوع مطلع خواهید شد.

سیستم امنیتی هوشمند

زمانی که اتفاق غیرمنتظره ای رخ میدهد، سیستمهای امنیتی خانه هوشمند از خانه شما مراقبت میکنند. در ابتدا از طریق پیامک، برای شما هشدارهایی ارسال میگردد. از این طریق شما میتوانید تشخیص دهید که آیا آتش سوزی درخانه اتفاق افتاده و یا اینکه دزد وارد خانه شده است و یا… . این پیامکها علاوه بر شما، میتوانند برای نگهبان ساختمان و یا همسایه ها نیز ارسال شوند و از این طریق ضریب امنیتی منزل بالاتر میرود. شما از دریافت این پیامک میتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.

۲) استفاده و کاربرد راحت تر:

سیستم های امنیتی هوشمند جدید، بصورت بیسیم در خانه و یا هر جای دیگر نصب میشود و این باعث میشود تا نصب و راه اندازی آنها بسیار راحتتر شود. هوشیار بودن و محافظت از اموال شما بسیار راحت و ساده میباشد. دوربینهای مداربسته بیسیم و سنسورهای بیسیم میتوانند به سرعت یا سیستمهوشمندسازی ساختمان شما تجمیع شوند تا ضریب امنیتی نیز بدین ترتیب افزایش یابد. با بکارگیری سیستمهای هوشمندسازی ساختمان، هرچیزی در منزل به تلفن همراه شما متصل و استفاده از آن بسیار راحت خواهد بود و شما از این طریق می توانید بفهمید که در هر لحظه، خانه شما در چه حالی می باشد.

۳) دارا بودن رتبه بندی عالی و حرف ای:

برخلاف بسیاری از سیستم های هوشمند ساده و قدیمی، سیستمهای امنیتی هوشمند فقط و فقط برای این ساخته شده اند تا امنیت و ایمنی را در خانه شما افزایش دهند و در ساخت آنها وقت بسیاری صرف شده است. اینگونه سیستم ها توسط نصابهای حرفای و با تجربه نصب و راه اندازی خواهند شد که بصورت ۲۴ ساعته از خانه شما مراقبت خواهند کرد. همیشه برای نصب و راه اندازی اینگونه سیستمهای هوشمند، از نصاب و برنامه نویس حرفه ای استفاده کنید.

۴) امنیت بالاتر:

سیستمهای امنیتی در خانه های هوشمند با بکارگیری تکنولوژیهای بهبود یافته، امنیت و ایمنی بالاتری را برای ما به ارمغان می آورند. اتصال تمامی تجهیزات باعث شده است تا از اینگونه سیستمهای امنیتی هوشمند، در برابر مشکلات محافظت کند و سیستمهای امنیتی را ارتقاء بدهد. به عنوان مثال، چنانچه برق سیستم قطع شود، این موضوع توسط سیستم های هوشمند به شما اطلاع داده خواهد شد.
همچنین، اینگونه سیستمها به شما کمک میکنند تا چنانچه شخصی با شکستن درب و یا پنجره قصد ورود به خانه را داشت، از وضعیت خانه خود مطلع شوید. با بکارگیری سیستمهای امنیتی هوشمند و تکنولوژی پیشرفته آن، در خطرناکترین و بحرانیترین وضعیت نیز از خانه شما محافظت خواهد شد.

۵) قابلیت کنترل از راه دور:

یکی از مشکلات اصلی سیستمهای امنیتی سنتی، این بود که صاحبان خانه، بسیای از اوقات فراموش میکردند که هنگام خروج، سیستم امنیتی را فعال نمایند. در اینگونه سیستمهای امنیتی قدیمی، زمانی که شما خانه خود را ترک کردید، فعال کردن سیستم امنیتی غیر ممکن بود. سیستمهای امنیتی در خانه های هوشمند با استفاده از قابلیت کنترل از راه دور، این مشکل را حل نموده است. امروزه شما می توانید با بکارگیری تلفن همراه خود، سیستم امنیتی خانه خود را از هر جای دنیا فعال یا غیر فعال کنید. همچنین، چنانچه شما در خانه خود، از قفل های هوشمند و درب های اتوماتیک هوشمند استفاده کنید، شما می توانید امنیت خانه خود را از هر کجای دنیا اداره کنید و آنرا تحت نظر داشته باشید.

۶) تمام خانه شما را هوشمند می کند

علاوه بر ارتقاء امنیت و ایمنی، خانه های هوشمند یک ویژگی بسیار مفید دیگر نیز دارند: سیستم های هوشمند سازی ساختمان به شما امکان استفاده و بکارگیری تمام وسایل خانه را می دهند. شما میتوانید با بکارگیری سیستم های هوشمند سازی ساختمان، ترموستات هوشمند، سیستم های روشنایی هوشمند، دوربین های مدار بسته، درب های اتوماتیک گاراژ و … را نیز از طریق یک نرم افزار بر روی تلفن همراه، کنترل کنید. در اینجاست که خانه هوشمند، بهترین کارایی را برای شما خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.